Login / singn upRegistrovat se Přihlásit se Get premiumVyzkoušejte Premium

Časová osa PIXLR

Zvyšte úroveň svých návrhů! Pixlr umožňuje každému snadno vytvářet, upravovat a sdílet obrázky online prostřednictvím inovativní sady nástrojů pro úpravu fotografií a návrhů – díky čemuž je návrh chytřejší, rychlejší a jednodušší pro všechny.

2008

Pixlr byl představen a založen Olou Sevandersonem v srpnu 2008, aby každému umožnil snadno vytvářet, upravovat a sdílet obrázky online.

2011

V roce 2011 Autodesk, Inc. koupil Pixlr, aby vylepšil své produkty pro úpravu obrázků a úspěšně zvýšil počet svých uživatelů na miliony po celém světě.

autodesk-image

2018

Dnes je Pixlr nedílnou součástí kreativního ekosystému INMAGINE, jehož cílem je zjednodušit a zpřístupnit design všem.


Od akvizice Pixlr v roce 2017 prošla celosvětově nejrozšířenější cloudová a mobilní sada pro úpravu fotografií obrovským vývojem produktů s cílem aktualizovat svůj základní engine. Aktualizace nyní zahrnují možnost využít umělou inteligenci a strojové učení k urychlení a revoluci ve vytváření obsahu.

inmagine-group-image

2019

Byl vydán Pixlr X, bezplatný a základní online editor fotografií se snadno ovladatelnými nástroji pro úpravu fotografií AI na jedno kliknutí, aby bylo navrhování snadné pro každého.

pixlr-x

2020

Pixlr E byl spuštěn. Pokročilý editor fotografií navržený pro podrobnější úpravy obrázků a profesionální tvorbu obsahu byl představen, aby přeměnil jednoduché obrázky na mistrovská díla – s možnostmi úprav nové úrovně umělé inteligence.

pixlr-e

2022

PIXLR je stále integrální součástí ekosystému INMAGINE a rozšiřuje se na více než jen úpravu fotografií. Po přechodu do oblasti animace a videa poskytuje PIXLR širší služby a funkce, které uživatelům umožňují provádět rychlejší a pokročilejší úpravy, za které si ostatní nástroje na trhu účtují vysoký příplatek.

pixlr-2022-image