Login / singn upRegistrovat se Přihlásit se Get premiumVyzkoušejte Premium

Editor fotografií, animace a design.

Vítejte v Pixlr, č. 1 v nástrojích pro úpravu fotografií a design. Upravujte fotografie a vytvářejte úžasné návrhy přímo ve svém prohlížeči, v telefonu nebo na počítači zdarma. Začněte z prázdného plátna, fotografie, videa nebo si vyberte jednu z našich profesionálně vytvořených šablon.

Photomash Studio by Pixlr

Vytvořte vysoce kvalitní vizuální aktiva pouze s jedním kliknutím, zdarma! Studio Visual Creator Photomash Studio One-Click okamžitě odstraní pozadí z vašich fotografií a vytváří úžasné obrázky profilu, obrázky produktů, miniatury YouTube a další..

Snaž se Photomash Nyní!
eCommerce photo maker

Šablony návrhů

Začněte navrhovat z profesionálně vytvořených šablon! Vytvořte si banner na YouTube, příběh na Instagramu, životopis, brožuru, vizitku, prezentaci nebo perfektní prodejní nabídku s rostoucí knihovnou tisíců úžasných a bezplatných šablon.

Prozkoumejte šablony

Animace

Oživte jakýkoli design pomocí několika kliknutí pomocí Pixlr. Použijte profesionálně vyhlížející předvolby animací nebo se ponořte do drsných detailů časové osy a zachyťte své publikum způsobem, který jednoduché obrázky prostě nedokážou.

Odstraňte pozadí

Vymažte pozadí na fotografiích snadno! Okamžité odstranění pozadí pomocí umělé inteligence jediným kliknutím! Tak rychlé, příliš snadné. Nyní můžete odstranit pozadí z portrétů, selfie, profilových obrázků a dalších během pouhých sekund.

Odebrat BG
remove bg background remover

Tvůrce obrazových koláží

Potřebujete sestavit fotografie za chodu? Vytvářejte fotografické koláže zdarma online pomocí našich předpřipravených šablon koláží. Stačí vybrat rozvržení, nahrát obrázky a začít upravovat.

Objevte šablony koláží
template collage maker

Filtry a efekty

Přeměňte své fotografie na umělecké vizuály pomocí řady kreativních fotografických filtrů. Dosáhněte požadovaných fotografických efektů bez námahy pomocí jednoduchých kliknutí!

photo effects filters
free design photo editing tool

Vyzkoušejte Premium ZDARMA

Vytvářejte jedinečná mistrovská díla s prémiovým přístupem! Posuňte hranice své kreativity a prozkoumejte snadno použitelné nástroje, šablony, prvky a písma Pixlr ještě dnes.

Začněte s mou bezplatnou zkušební verzí