Login / singn upZarejestruj się Zaloguj się Get premiumWypróbuj Premium

STRONA WSPARCIA, ZASOBÓW I SPOŁECZNOŚCI PIXLR

Szukasz pomocy i wsparcia, aby poprawić wrażenia z korzystania z Pixlr? Niezależnie od tego, czy uczysz się, jak rozwiązać problem projektowy za pomocą naszego internetowego edytora zdjęć, szukasz przydatnych wskazówek dotyczących projektowania zdjęć w samouczkach, czy też znajdujesz inspirację od naszej społeczności, mamy wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ

Potrzebujesz pomocy? A może masz uwagi/sugestie, którymi możesz się z nami podzielić. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć je od Ciebie, więc skontaktuj się z nami! Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.

Pytania prawne
legal@pixlr.com

Wsparcie i rozwiązywanie problemów
info@pixlr.com

Pixlr dla edukacji
education@pixlr.com

Kwestie dotyczące współtwórcy
creators@pixlr.com

PATRZ I SIĘ UCZ!

Obejrzyj oszałamiająco łatwe samouczki dotyczące edycji, które pomogą Ci stworzyć najlepszą pracę artystyczną, tak jak te poniżej. To naturalna krzywa uczenia się, zobaczysz! Więcej porad i wskazówek dotyczących projektowania w Pixlr znajdziesz na śledzić na naszym kanale YouTube. Co tydzień coś nowego!

Więcej samouczków

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI PIXLR ONLINE.

Interakcja z innymi użytkownikami Pixlr z całego świata. Publikuj pytania, poznawaj wskazówki i triki projektowe, omawiaj najnowsze aktualizacje, czerp inspirację, a nawet zgłaszaj nam błąd do wyłapania!